فولاد فيدار

معرفی بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژ

معرفی بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژ

صنعت تولید فروآلیاژ سالیان سال است که در کشورهای مختلف الخصوص در ایران افزایش چشمگیری داشته است. به نحوی که امروزه شرکت ها و کارخانه های زیادی در ایران مشغول ساخت انواع فروآلیاژ می باشند. به عنوان مثال: بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژها اعم از: شرکت تولید کننده فروآلیاژ شادگان، شرکت اشتهارد، شرکت تام، کارخانه فروآلیاژ سمنان و... می باشند. اگر می خواهید تا اطلاعات کاملی در رابطه با این تولیدکنندگان به دست آورید، در ادامه مطلب همراه ما باشید. ما در ادامه هر یک از شما عزیزان را با بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژ در ایران آشنا خواهیم کرد. 


معرفی شرکت های فروآلیاژ در ایران


لازم به ذکر است تا بدانید که تولید فروآلیاژ نقش مهمی در اقتصاد کشورمان دارد و باعث رشد اقتصاد ملی می گردد. صنایع بسیاری به فروآلیاژها وابسته هستند که مهم ترین آن ها صنعت فولاد سازی می باشد. به نحوی که رشد و افزایش تولید چدن و فولاد، شدیدا به میزان تولید فروآلیاژ بستگی دارد. همین امر نیز باعث شده است تا در کشورمان ایران، تولیدکنندگان زیادی وجود داشته باشند که سالانه میزان زیادی فروآلیاژ را به تولید برسانند. تعدادی از بهترین شرکت های تولید کنندگان فروآلیاژ که محصولاتی باکیفیت و مرغوب را به تولید می رسانند، شامل موارد زیر می باشند: 
1.    شرکت فروآلیاژ شادگان: این شرکت یکی از بزرگ ترین و فعال ترین تولیدکنندگان فروآلیاژ به شمار می آید. شرکت شادگان، در استان خوزستان قرار دارد و سالانه میزان زیادی فروآلیاژ را تولید می کند. در این کارخانه می توان مجهز ترین و به روز ترین دستگاه ها را پیدا کرد که همین مسئله نیز باعث شده فروآلیاژهای تولید شده توسط این مجموعه، جزء با کیفیت ترین ها محسوب شوند. 
2.    شرکت فروآلیاژ اشتهارد: یکی دیگر از تولیدکنندگان برتر فروآلیاژ، شرکت اشتهارد است که جزء فعال ترین تولیدکنندگان کشور به حساب می آید. این شرکت همواره از مدرن ترین تجهیزات استفاده کرده و برترین مهندسین را استخدام نموده است. بهتر است تا بدانید که فعالیت این کارخانه از سال 1393 آغاز شده و پس از گذشت 9 سال توانسته سالانه 4.5 تن فروآلیاژ را تولید کند. همان طور که از نام این شرکت مشخص است، در شهرک صنعتی اشتهارد واقع شده و فعالیت می کند.   
3.    شرکت فروآلیاژ سمنان: سومین شرکت تولید کننده فروآلیاژ که تقریبا در مرکز کشور فعالیت می کند، شرکت سمنان می باشد. این واحد تولیدی اغلب انواع فروآلیاژها را تولید می کند اما، بیشتر در زمینه فروسیلیسیوم یا فروسیلیسیم مشغول به کار است. 
4.    شرکت فروآلیاژ تام: نوع دیگری از شرکت های فروآلیاژ، تام نام دارد که ممکن است در مقایسه با سایرین نام آن را کمتر شنیده باشید. این شرکت در سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرده و معمولا در زمینه تولید مواد اولیه فروآلیاژها مشغول به کار است. لذا، شرکت تام توانسته انواع فرآورده های کربنی را برای شما فراهم کند. به عبارتی ساده تر می توانیم خدمت شما عزیزان عرض کنیم که این شرکت به خاطر استفاده از مواد اولیه با کیفیت، توانسته در زمینه تولید فروآلیاژها و فرآورده های کربنی، گام مهمی را برای در کشور بردارد. 
5.    فروآلیاژ ماد: شرکت ماد نیز یکی دیگر از برترین تولید کنندگان کشور می باشد که انواع مختلفی فروآلیاژها را به تولید می رساند. این کشور، یکی از شرکت هایی است که اغلب محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند. برخی از محصولات تولید شده د راین مجموعه شامل موارد زیر می باشند: 
•    فروسیلیس
•    فروکروم
•    فرومنگنز
6.    شرکت گلاب سرخ فروآلیاژ: این شرکت در شهرستان ساوه واقع شده است که سرمایه گذاران آن اغلب خارجی می باشند. در واقع، آن ها از نظر مالی این شرکت را پشتیبانی می کنند. لازم به ذکر است تا بدانید که اغلب فروآلیاژهای تولید شده در این شرکت شامل: فرومنگنز، فروسیلیسیم و... می باشند. البته، علاوه بر این، شرکت گلاب سرخ در زمینه ساخت فلزات اساسی نیز مشغول به کار می باشد. 
7.    شرکت فروآلیاژ آذرخش همدان: یکی دیگر از شرکت های تولید کننده فروآلیاژ، شرکت آذرخش همدان است. از این شرکت همواره، تحت عنوان پیشرفته ترین و مجهز ترین مجموعه یاد می شود. به خاطر داشته باشید که اغلب فروآلیاژهای تولید شده توسط این کارخانه دارای کیفیت بالایی بوده و هیچگاه آسیبی به محیط زیست، وارد نمی کنند. اصلی ترین فروآلیاژ تولید شده در این مجموعه، فروسیلیس است که داری گریدهای مختلفی می باشد. اغلب کشورهای همسایه، متقاضی خرید فروسیلیس یا فروسیلیسیم این کارخانه هستند. 
8.    شرکت فروسیلیس خمین: همان گونه که از نام این کارخانه مشخص است، در خمین واقع شده و جزء فعال ترین واحدهای تولیدی کشور، می باشد. اصلی ترین محصول تولید شده این شرکت فروسیلیس است که در خاورمیانه متقاضیان بسیار زیادی دارد. یکی از مهم ترین اهداف مدیران شرکت فروسیلیس خمین، ارائه محصولات مرغوب و ارزان می باشد. 
9.    شرکت غرب پارس: یکی دیگر از مهم ترین شرکت های تولید کننده فروآلیاژ در ایران، مجموعه غرب پارس است که هم اکنون فعالیت خود را در پروژه های مختلف تولیدی سیلیکاژل، میکروسیلیکا و تولید شمش منیزیم آغاز کرده است. اما، بهتر است تا بدانید که اصلی ترین محصول تولیدی آن، فروسیلیسی و فرومنگنر می باشد. 
10.    شرکت صنعتی فروآلیاژ کاویان: این شرکت نیز یکی از بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژ می باشد که فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است. از جمله مهم ترین محصول تولید شده این مجموعه فروسیلیکو منگنز است. لازم به ذکر است تا بدانید که شرکت کاویان می تواند هم تمامی نیازهای مربوط به فروسیلیکو منگنز داخل کشور را رفع کند و هم می تواند میزان زیادی از آن را به کشورهای دیگر، صادر نماید. این مجموعه برای تولید فروسیلیکو منگنز، از تکنولوژی ها و دانش روز دنیا بهره گرفته است. لذا، محصولاتش هم محبوبیت زیادی دارد و هم متقاضیان خرید بی شماری دارد. 
خلاصه مطلب
ما در این بخش تلاش کردیم تا هر یک از شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با بهترین تولیدکنندگان فروآلیاژها در ایران آشنا کرده و آن ها را معرفی نماییم. به یاد داشته باشید که تولیدکنندگان فروآلیاژها در ایران فقط مختص موارد ذکر شده نیستند و تعداد بیشتری از آن ها وجود دارند. اما، ما در این بخش فقط به مهم ترین و معروف ترین آن ها اشاره کردیم. لذا، اگر می خواهید با سایر تولیدکنندگان فروآلیاژها به خوبی آشنا شده و یا سوالی در این زمینه دارید، می توانید با همکاران ما در فولاد فیدار ارتباط برقرار کرده و از آن ها یاری بگیرید. علاوه بر این، اگر تصمیم به خرید محصولات فولادی و یا آهنی را دارید، می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس گرفته و هر یک از محصولات مورد نیازتان را تهیه نمایید. 
 

ارتباط در واتس اپ

ارتباط در واتس اپ